S rozvojem firmy došlo k podstané modernizaci a rozšíření strojního parku. Pro přesuny techniky je firma vybavena čtyřmi tahači s podvalníky Noteboom a Goldhofer. Pro rozšíření činnosti firmy je důležitý i provoz mezinárodní kamionové dopravy vlastními špičkově vybavenými kamiony.

 

Pro zemní práce je společnost vybavena moderními stroji Cat od firmy Phoenix-Zeppelin. Jde o celkem devatenáct bagrů – od tarktorbagrů, kolových bagrů až po těžké pásové bagry vybavené i kladivy a hydraulickými nůžkami pro demoliční práce a práce v lomech. Nezbytné je vybavení dozery CAT, kterých jsme v současnosti schopni nasadit celkem osm. Pro obslužné práce využíváme i vlastní nakladače od malých smykových až po těžké nakladače CAT 966 K, CAT 966 H a CAT 972 G, teleskopické nakladače CAT TH 62 a TH 460 B. Využíváme také vlastní speciální stroje, grader New Holland, těžké vibrační válce CAT CS 64, CAT CS 663E , CAT CS 583E a pneumatikový válec Amann AP 240. Pro zajištění služeb a spokojenost zákazníků je firma vybavena i úklidovými stroji, kropičkami, rotačními kartáči na traktorech a speciálem s nástavbou na úklid komunikací MB Atego.

 

Pro přepravu zemin a sypkých materiálů vlastníme dostatek nákladních vozů 6×6, 8×8 a dumpry CAT 330. Celkový park nákladních vozů čítá přes čtyřicet strojů. Pro delší převozy jsme vybaveni soupravami s vleky. Na demoliční práce, recyklace stavební suti a práce v lomech máme speciální stroje – čelisťový drtič Hartl, třídič TEREX Finlay 883 a pásové bagry s kladivy a hydraulickými nůžkami. Mezi největší realizované akce patří demolice hal v Tatře, výrobních hal ve Škodě Mladá Boleslav nebo demolice sila Biocel Paskov. Podíleli jsme se na řadě významných projektů a staveb. K těm nejvýznamějším patří nemalý podíl na pracích při budování dálnice Olomouc – Ostrava nebo na přípravě stavby velkých obchodních center pro Kaufland, Hornbach, Hypernovu, Stop Shop, Globus, Porsche Olomouc atd.